TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.01.2020

Komunikat Klubu

W dniu 29 stycznia 2020 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich Akcjonariuszy Naszego Klubu. Akcjonariuszom została przedstawiona aktualna sytuacja Spółki. 

Dla transparentności przepływu informacji przekazano dokumentację, z którą Akcjonariusze Mniejszościowi: Football Club i Ejsmond Club zapoznają się w najbliższych dniach.

Jednocześnie ze strony Zarządu i Akcjonariusza większościowego padła deklaracja pełnego dostępu/wglądu dla każdego z Akcjonariuszy do dokumentów zgromadzonych w Klubie. Kolejne spotkanie Akcjonariuszy i Zarządu zaplanowane jest na przyszły tydzień. 

Jesteśmy przekonani, że deklarowana transparentność i zdobyta dzięki temu wiedza o sytuacji Klubu, pomoże w prawidłowej ocenie sytuacji, w jakiej się znajduje, a to niewątpliwie pozwoli Wszystkim, którym leży na sercu Jego dobro, podjąć właściwe i pozytywne działania dla dalszego rozwoju KLUBU. 

ARKA RAZEM !Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia