TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.01.2020

Oświadczenie Prezesa Zarządu Arka Gdynia SSA

Publikujemy oświadczenie Prezesa Zarządu Arka Gdynia SSA:

 

Dla głównego Akcjonariusza i jak wierzę dla wszystkich Akcjonariuszy Arka Gdynia SSA nadrzędnym celem jest dobro Klubu, a tym celem na ten sezon jest pozostanie w Ekstraklasie z jak najlepszym wynikiem sportowym. Wszystkie obecnie podejmowane działania w spółce mają na celu realizację powyższego.

 

Spółka jaką jest Arka Gdynia SSA nie może funkcjonować bez Zarządu więc jego powołanie leżało w interesie wszystkich zainteresowanych. Brak Zarządu uniemożliwiłby bieżące działania Spółki, w tym tak istotne jak przedłużenie kontraktów z zawodnikami, czy zapłatę pensji.

 

Informuję także, że Zarząd zwołał Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w terminie kodeksowym tj. na dzień 12 Lutego 2020 roku (formalne zaproszenia zostały wysłane do Akcjonariuszy).

 

Istnieje jednakże możliwość podjęcia ważnych uchwał w przypadku obecności wszystkich Akcjonariuszy, bez formalnego zwołania.

 

Zapraszam zatem na spotkanie wszystkich Akcjonariuszy, które odbędzie się w dniu 31 stycznia 2020 roku w Gdyni (miejsce i czas zostanie wskazane zainteresowanym).

 

Mam nadzieję, że spotkanie pozwoli wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące sytuacji Klubu i będziemy mogli dalej realizować szczytne hasło: ARKA RAZEM!

 

 

Prezes Zarządu Arka Gdynia SSA

Radomir Sobczak
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia