TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.12.2019

Grali wypożyczeni

Zawodnicy wypożyczeni z Arki rozegrali kolejne mecze na poziomie 2. ligi. Minionego weekendu zobaczyliśmy na boisku grę 5 piłkarzy. Poniżej krótkie podsumowanie ich występów okraszonych 2 zdobytymi bramkami!

 

2. liga 

 

W domowym spotkaniu Olimpii Elbląg z Elaną Toruń wystąpiło dwóch zawodników wypożyczanych z naszego klubu. Do przerwy na murawie oglądaliśmy Oskara Ryka, który został zmieniony na drugie 45 min. gry. W 79 min. na boisku pojawił się z kolei Michał Bednarski, który przy rozstrzygniętym już rezultacie zmienił zawodnika ukaranego wcześniej żółtym kartonikiem. Goście wygrali to spotkanie 2:0.

 

 Oskar Ryk

Oskar Ryk

 

Michał Bednarski

 

Najbardziej efektowny i efektywny występ zaliczył Maksymilian Hebel. W domowym meczu Gryfa Wejherowo przeciwko Stali Stalowa Wola rozegrał on całe spotkanie i zdobył 2 bramki. Niestety zarówno ta strzelona w 71, jak i ta w 90 min., były bramkami kontaktowymi, a gospodarze ostatecznie przegrali ten mecz 2:3. Pełne 90 min. tego spotkania zagrali również Szymon Nowicki i Daniel Lisiecki.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7406_700a28aae1d927dc199433fb6a52aa56.jpg
Maksymilian Hebel 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SZYMON_NOWICKI_adf35091ff5415c4b420bc659636a7f7.jpg
Szymon Nowicki
Znalezione obrazy dla zapytania damian lisiecki arka gdynia Damian Lisiecki
 
Po 20 seriach gier Olimpia Elbląg zajmuje 5. miejsce, Bytovia jest 7., Gryf zajmuje z kolei ostatnie, 18. miejsce.
 

To była już ostatnia okazja, aby pojawić się na boisku w 2019 roku. Do odpoczywających już zespołów 3. ligi po tej kolejce dołączają piłkarze Fortuna 1. ligi i 2. ligi. Kolejne podsumowanie możliwe będzie zatem dopiero w nowym roku. Już teraz jednak trzymamy kciuki za dalszy rozwój i udane występy zawodników wypożyczanych z naszego klubu.

 

MU 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia