TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.11.2019

Trenerzy po meczu

Po meczu trener Aleksandar Vuković chwalił swój zespół za cierpliwość i zdobycie trzech punktów. Trener Aleksandar Rogić podkreślił, jak ważna w obliczu spotkania była czerwona kartka oraz decyzje, które telewizyjni eksperci ocenili jako czyste rzuty karne.

 

 

 

Aleksandar Vuković (Legia):

 

 

- To było dla nas cenne i ważne zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że po trzech wygranych dzisiaj czeka nas trudne spotkanie. Graliśmy z przeciwnikiem, który ma świadomość, że musi walczyć o każdy punkt, który jest do zdobycia. Przygotowaliśmy się na to i dlatego wygraliśmy ten mecz.

 

Nie grzeszyliśmy skutecznością, nie wykorzystaliśmy mnóstwo sytuacji. Trzeba dużej cierpliwości, żeby w takiej sytuacji czekać na tę jedną jedyną sytuację, którą trzeba wykorzystać. Od początku meczu byliśmy zespołem lepszym. Po czerwonej kartce sytuacja wcale nie była dla nas łatwiejsza, gdyż Arka broniła jeszcze bardziej zaciekle. Co prawda byli mniej groźni w ofensywie, ale w defensywie, pod swoim polem karnym, grali większą liczbą piłkarzy niż wcześniej.

 

Brawa dla drużyny, która wygrywa kolejny mecz i zdobywa trzy punkty.

 

Gra Niezgody była jedną z opcji. Tak na pewno nie zagramy w kolejnym meczu z uwagi na kartkę Kante. Cieszę się z formy napastników. Nie ma pierwszej „9”. Zawodnicy oddają swoją grą zaufanie, które im dałem. 

 

Aleksandar Rogić (Arka):

 

 

-  Z mojego punktu widzenia to nie był piękny mecz do oglądania. Dużą część spotkania graliśmy w osłabieniu. Grając z tak silnym rywalem, widzieliśmy, jak dużą dominacją się to skończyło. Czerwona kartka była kluczowa dla przebiegu spotkania.

 

Miałem okazję oglądać już kontrowersyjne sytuacje i usłyszeć opinie ekspertów w telewizyjnym studio, którzy ocenili sytuacje na czyste rzuty karne. Prawdopodobnie tylko sędzia wie, dlaczego tak się stało. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz – dla jednej drużyny sprawdzamy sytuacje dokładnie, dla drugiej tego nie robimy. Jest to dla mnie bardzo dziwne. Sędzia powinien sprawdzić obydwie sytuacje, gdyż nie były to faule w środku boiska, tylko w polu karnym. Gdy po sprawdzeniu podejmuje decyzje, takie decyzje należy respektować.

 

Mówiliśmy o tym, jakim przeciwnikiem jest Legia. Są dobrym zespołem w dobrym momencie sezonu. Nie chcę zaczynać spotkań w sposób, że cały czas atakujemy. Musimy grac cierpliwie, gdyż mecz trwa 90 minut. Nasz przeciwnik stworzył kilka groźnych sytuacji nawet przed czerwoną kartką.

 

notował: MU

 SPONSOR MECZU Z LEGIĄ

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SM_primafood_82c069eecffa72b7429396c1083e44bc.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia