TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.10.2019

Prima Food Catering sponsorem meczu z Legią!

Firma Prima Food Catering Dietetyczny została sponsorem meczu z Legią!

 

Prima Food catering dietetyczny to połączenie wiedzy z zakresu dietetyki na najwyższym poziomie z zawrotnymi umiejętnościami kulinarnymi.

 

Wybierając oferowaną dietę, trafiasz pod opiekę profesjonalistów. Świadomy i zdrowy styl życia jest pasją całego zespołu.

 

Wszystko miało swój początek w hotelu Primavera Jastrzębia Góra, gdzie kilka lat temu podjęto decyzję o poszerzeniu oferty wypoczynkowej nowy segment działalności hotelu: Programy Odchudzająco – Zdrowotne.

 

Misją firmy jest pomaganie w przestawieniu na zdrowe nawyki żywieniowe oraz promocja aktywnego i zdrowego stylu życia.

 

Dieta oferowana przez firmę to odpowiednio zbilansowane i urozmaicone posiłki, przygotowane z pasją przez zespół ekspertów. Ogromną wagę przykłada się do świeżości składników, dokładając wszelkich starań aby posiłki były najwyższej jakości.

 

Menu zostało przygotowane w oparciu o PrimaFood’s, czyli starannie wyselekcjonowane produkty spożywcze o wyjątkowych wartościach zdrowotnych.

 

Nad zawartością jadłospisu czuwa znany dietetyk kliniczny Magdalena Maciejewska-Cebulak, która wspólnie z szefem kuchni Marzeną Kilian oraz zespołem kucharzy dba o to, by zachwycić Cię smakiem każdego dnia. 

 

Pomożemy Ci osiągnąć wyznaczony cel! Wybierz catering dietetyczny PrimaFood i pozwól nam zająć się resztą!

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia