14.10.2019

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki do innych klubów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie ich występów.

2. liga

W 2. lidze zaprezentowało się 6 Arkowców w barwach Bytovii i Gryfa. Fabian Lengiewicz i Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów) wystąpili w wygranym przez swój zespół meczu ze Stalą Rzeszów. Lengiewicz wszedł na murawę w 78 min., a Hołtyn pojawił się na niej w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Bytovia wygrała na własnym boisku 3:2.

Znalezione obrazy dla zapytania fabian lengiewicz
Fabian Lengiewicz

Norbert Hołtyn

Maksymilian Hebel, Mariusz Sławek, Szymon Nowicki oraz Damian Lisiecki (wszyscy Gryf Wejherowo) rozegrali po 90 minut w meczu z Legionovią. Gryf przegrał na własnym boisku 1:2 tracąc decydującą bramkę w końcówce spotkania.

Maksymilian Hebel

Mariusz Sławek

Szymon Nowicki

Znalezione obrazy dla zapytania damian lisiecki arka gdynia
Damian Lisiecki

Po 13 kolejkach Olimpia Elbląg (Oskar Ryk i Michał Bednarski nie grali) zajmuje obecnie 5. miejsce, Bytovia jest 6., a Gryf plasuje się na 17. pozycji.

3. liga

W 3. lidze w pełnym wymiarze czasowym wystąpiło w ten weekend dwóch Arkowców. Krzysztof Krakowiak (KP Starogard) rozegrał 90 minut w wygranym 3:0 wyjazdowym meczu z Unią Janikowo.

Krzysztof Krakowiak

Z kolei Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia) rozegrał całe spotkanie przeciwko Górnikowi Konin. Bałtyk jeszcze w 77 min. prowadził 3:2, ale ostatecznie przegrał z rywalem z Wielkopolski 3:4.

Mateusz Gułajski

Po 12. kolejce spotkań KP Starogard zajmuje 8. miejsce w lidze z dorobkiem 17 punktów, a Bałtyk (6 pkt.) jest 18. W tabeli prowadzi Radunia Stężyca, w której tym razem nie zagrał Michał Molenda.