TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.08.2019

Oficjalny komunikat Klubu

W dniu 27 sierpnia 2019 roku Rada Nadzorcza SSA Arka Gdynia podjęła decyzję o powołaniu na funkcję Prezesa Zarządu Pana Grzegorza Stańczuka. Jednocześnie z funkcji Prezesa Zarządu odwołała Pana Wojciecha Pertkiewicza.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_6797_c8e15975e4c3f092bf8d37911f7ce5a2.jpg

Pan Grzegorz Stańczuk jest byłym sportowcem, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Szkoły Głównej Handlowej. Ostatnio pracował przez blisko 4 lata w Ekstraklasie S.A., na stanowisku Starszego Managera ds. Sponsoringu i Rozwoju Biznesu. Był odpowiedzialny za pozyskiwanie oraz obsługę wszystkich kontraktów z Partnerami największej ligi sportowej w Polsce.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_6818_761c0f391bc2d72638492dbc6bd2a88d.jpg

Jestem przekonany, że Arka Gdynia ma wszystkie atuty, by osiągnąć sukces w Ekstraklasie i w perspektywie najbliższych lat być jednym z najsilniejszych klubów w lidze. Dziękując za kredyt zaufania, przystępuję do działania w nowej roli, z przekonaniem, że pokażemy kibicom lepszą i ambitniej grającą drużynę” – powiedział Grzegorz Stańczuk, nowo mianowany Prezes Arka Gdynia.

 

Wcześniej Pan Grzegorz Stańczuk przez ponad 6 lat pracował w największych polskich agencjach PR, gdzie tworzył oraz wdrażał strategie projektów sponsoringu sportowego, m.in. Igrzysk Olimpijskich w Soczi (dla marki Samsung), Samsung Irena Women’s Run, ENERGA Basket Cup czy World Cyber Games.

 

Rada Nadzorcza wyraża podziękowanie Panu Wojciechowi Pertkiewiczowi, który od czerwca 2012 r. prowadził klub jako Prezes Zarządu. W tym czasie Arka zdobyła mistrzostwo Polski juniorów starszych, wicemistrzostwo juniorów starszych w 2013 roku, awansowała do Ekstraklasy, zdobyła Puchar Polski, dwa razy Superpuchar oraz zagrała w kolejnym finale Pucharu Polski.

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia