05.08.2019

Grali wypożyczeni

Na boiskach 1, 2 i 3. ligi rywalizowały drużyny, w których grają wypożyczeni z Arki zawodnicy. Przedstawiamy drugie w tym sezonie podsumowanie ich występów.

Fortuna 1. liga

Bartosz Nowicki (Olimpia Grudziądz) pojawił się na boisku w 79 min. wyjazdowego meczu swojej drużyny z Zagłębiem Sosnowiec. Olimpia wygrała 1:0 po golu Alvesa i po dwóch kolejkach prowadzi w tabeli 1. ligi z kompletem punktów.

Bartosz Nowicki

2. liga

W 2. lidze zaprezentowało się 5 naszych zawodników.

Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów) grał do 90 min. (zmiana w doliczonym czasie gry) w wygranym 2:1 meczu z Widzewem Łódź. W 70 min. popisał się celnym strzałem głową po rzucie rożnym i zdobył bramkę na wagę zwycięstwa.

Znalezione obrazy dla zapytania norbert hołtyn
Norbert Hołtyn

Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) rozegrał pełne 90 minut przeciwko Górnikowi Polkowice. Mecz rozgrywany w Elblągu zakończył się remisem 1:1. Olimpia po dwóch spotkaniach ma na koncie 4 pkt.

Oskar Ryk
Oskar Ryk

Gryf Wejherowo przegrał u siebie z GKS-em Katowice 0:2 i wciąż czeka na pierwsze punkty w sezonie. W tym spotkaniu zagrało trzech zawodników wypożyczonych z Arki.

Szymon Nowicki (Gryf) wyszedł w pierwszym składzie, ale już w 32 min. musiał opuścić boisko z powodu urazu.

Szymon Nowicki

Maksymilian Hebel (Gryf) grał w tym spotkaniu do 79 minuty w linii pomocy (zmiana).

Maksymilian Hebel

Mariusz Sławek (Gryf) pojawił się na murawie w 79 min. zmieniając właśnie Hebla. Był to dla niego debiut w barwach żółto-czarnych.

Mariusz Sławek

3. liga

W ten weekend wystartowała też rywalizacja w 3. lidze (grupa II). W inauguracyjnej kolejce zagrało trzech Arkowców.

Mateusz Węsierski (Bałtyk Gdynia) zagrał do 75 min. w przegranym meczu wyjazdowym z Unią Janikowo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Unii, a wszystkie bramki padły po przerwie.

Mateusz Węsierski

Michał Molenda (Radunia Stężyca) zagrał cały mecz przeciw Górnikowi Konin. Radunia wygrała 5:1, a jedną z bramek dla zwycięzców zdobył były piłkarz Arki Filip Burkhardt. Molenda dał się pokonać rywalom jedynie po strzale z rzutu karnego.

Michał Molenda

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard) rozegrał 90 minut w wygranym przez swój zespół meczu z Nielbą Wągrowiec. Mecz rozgrywany w Wągrowcu zakończył się wynikiem 3:2 dla ekipy ze Starogardu.