TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.06.2019

Dlaczego wygramy z KTS Weszło - 23 argumenty!

KTS Weszło pokusił się o 23 argumenty przemawiające za ich zwycięstwem nad Arką Gdynia. Cieszymy się, że w Warszawie morale oraz przede wszystkim humory dopisują. I spieszymy z argumentami, które zapowiadają nadciągającą wygraną Arki:

 DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK.COM/ARKAGDYNIASSA!


 


1. Drogie KTS Weszło, stawka jest poważna. W końcu gramy dla hospicjum dziecięcego „Bursztynowa Przystań” w Gdyni. Mamy ciut większe doświadczenie w meczach o poważną stawkę.

2. Po każdym golu Arki, jeden z naszych sponsorów wrzuci 100 złotych do puszki na hospicjum, dlatego, podobnie jak reprezentantki USA w meczu z Tajkami, nie zamierzamy zatrzymywać licznika.

3. Nigdy z nami nie wygraliście.

4. Do tego dzieli nas siedem klas rozgrywkowych.

5. Postaramy się, aby różnica goli w sobotnim meczu była większa.

6. Może i niedawno świętowaliście awans do A klasy w otwartym autobusie, ale chyba nie wiecie, jak to jest śmigać motorówkami z Pucharem Polski w rękach? Z przyjemnością opowiemy.

7. Gramy u siebie.
 

 SOBOTA, GODZINA 14:00, BOISKO TRENINGOWE
 GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU

GRAMY DLA HOSPICJUM BURSZTYNOWA PRZYSTAŃ! 

 


 
 

8. A Wy jesteście w Gdyni nie od dziś. Słońce, plaża i okołosłoneczno-plażowe atrakcje potrafią zmęczyć gości, prawda?

9. U nas o zmęczeniu mowy nie ma. W końcu jesteśmy dopiero na początku przygotowań do sezonu, a mecz rozegramy w sobotnie, a nie niedzielne popołudnie.

10. Będziemy rozgrzani po sparingu z Elaną Toruń.

11. Żółty lepiej współgra z niebieskim niż z czarnym.

12. Niż pomarańczowy z czarnym też. 

13. Naszym trenerem jest Jacek Zieliński, który nie miał czasu na jeżdżenie tramwajem z Jurgenem Kloppem, ponieważ w tym czasie remisował w Turynie z Juventusem i wymieniał uwagi z Roberto Mancinim na City of Manchester Stadium. 

14. Asystentem trenera Zielińskiego jest Grzegorz Witt, a koordynatorem sztabu medycznego Marek Gaduła, którzy na chwilę wyjechali do Włoch, gdzie razem z Czesławem Michniewiczem i spółką nie biorą jeńców.

15. A że Czesław Michniewicz też jest z Gdyni każdy wie.

16. Wy macie Koty z Kongo, a my Kota z Konga. Konkretniej: z Demokratycznej Republiki Konga. Do tego wychowanego w Londynie, dzięki czemu kocią zwinność łączy z londyńskim wyrachowaniem.

17. Kot z DR Konga > Koty z Kongo.

18. Zresztą przyznajcie, chcielibyście mieć w kadrze każdego z naszych zawodników.

19. Ale podejrzewamy, że żaden nie chciałby do Was przejść. 

20. Jednak nie załamujcie się! W końcu Arka świętuje w tym roku 90-lecie, a na torcie KTS Weszło dopiero co zdmuchiwano „jedynkę” z lukru. Macie czas.

21. Pomożemy Wam zebrać trochę doświadczenia. W Gdyni przekonacie się, że z porażek można wyciągać pozytywne wnioski.

22. Z wysokich porażek również.

23. Tymczasem zamiast dopisywać kolejne argumenty, co mogłoby trwać do niedzieli, lecimy trenować. Niech przynajmniej na papierze będzie remis.

PS. Mamy nadzieję, że po końcowym gwizdku humory będą dopisywać równie mocno jak przed!
 
 Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia