TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

28.04.2019

Zawodnicy po meczu z Koroną Kielce

ABCD

Trudne warunki, walka do upadłego i efekt jakim są trzy bezcenne punkty! Kolejny krok został zrobiony!

 

Marcus da Silva:

To było bardzo trudne spotkanie. Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku, ale każdy wie, że jeśli chcemy się utrzymać, to inaczej nie mogło być. Wiedzieliśmy, że będzie dzisiaj ciężko. Przez pierwsze 20 minut Korona mocno na nas naciskała, ale wiedzieliśmy, że jeśli damy z siebie wszystko albo i więcej, tak jak z Miedzią, to mamy dużą szansę na zwycięstwo. To był ciężki przeciwnik, ciężkie boisko, ale jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa. Chcę bardzo podziękować drużynie i sztabowi szkoleniowemu za zaufanie. Nie dotrwałem dzisiaj do końca meczu ze względu na skurcze, jakie zaczęły mnie łapać i poprosiłem trenera o zmianę.
 
Frederik Helstrup:

Boisko było dzisiaj trudne do gry i od początku było wiadomo, że będzie to ciężki mecz. Z tego powodu próbowaliśmy grać prostą piłkę i myślę, że wyszło nam to nieźle. Najważniejsze jest zwycięstwo i myślę, że tak jak przeciwko Miedzi, daliśmy z siebie wszystko. Poza tym Pavels dzisiaj po raz kolejny nam pomógł, w tym raz po moim błędzie. Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa i z kolejnych trzech punktów.
 
Marek Zarzycki, Arkadiusz Skubek
 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia