TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.08.2006

Drabinka Pucharu Polski

PZPN ogłosił drabinkę rozgrywek Pucharu Polski sezonu 2006/2007. Do podawanych przez nas wcześniej informacji o losowaniu rundy przedwstępnej i wstępnej dołączono także rozstawienie w trzech następnych rundach, zatem swoich potencjalnych rywali poznali także drugo- i pierwszoligowcy.

Runda przedwstępna - 9 sierpnia

(1) Kaszubia Kościerzyna - Victoria Koronowo
(2) Sparta Augustów - Mrągowia Mrągowo
(3) TOR Dobrzeń Wielki - Promień Żary
(4) KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin

Runda wstępna - 15 sierpnia

(5) Czarni Pruszcz Gdański - Kłos Pełczyce
(6) Kotwica Kołobrzeg - zwycięzca (1)
(7) Toruński KP - Mieszko Gniezno
(8) Tur Turek - zwycięzca (3)
(9) Jeziorak Iława - Mazowsze Płock
(10) Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki
(11) Znicz Pruszków - zwycięzca (2)
(12) Arka Nowa Sól - Chrobry Nowogrodziec
(13) Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Pniówek Pawłowice Śląskie
(14) LKS Poborszów - Pelikan Łowicz
(15) Przyszłość Rogów - Fablok Chrzanów
(16) Ponidzie Nida Pińczów - Siarka Tarnobrzeg
(17) Stal Sanok - zwycięzca (4)
(18) Okocimski KS Brzesko - Orlęta Radzyń Podlaski

I runda - 22-23 sierpnia

(19) zwycięzca (5) - Jagiellonia Białystok
(20) zwycięzca (6) - Lechia Gdańsk
(21) zwycięzca (7) - Śląsk Wrocław
(22) zwycięzca (8) - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
(23) zwycięzca (9) - Zagłębie Sosnowiec
(24) zwycięzca (10) - Piast Gliwice
(25) zwycięzca (11) - Zawisza Bydgoszcz (2)
(26) zwycięzca (12) - Ruch Chorzów
(27) zwycięzca (13) - Podbeskidzie Bielsko-Biała
(28) zwycięzca (14) - Radomiak Radom
(29) zwycięzca (15) - Górnik Polkowice
(30) zwycięzca (16) - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
(31) zwycięzca (17) - Polonia Bytom
(32) zwycięzca (18) - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
(33) Heko Czermno - Widzew Łódź
(34) Szczakowianka Jaworzno - Łódzki KS

1/16 finału - 19-20 września

(35) zwycięzca (19) - wolny los
(36) zwycięzca (20) - Pogoń Szczecin
(37) zwycięzca (21) - Górnik Zabrze
(38) zwycięzca (22) - Korona Kielce
(39) zwycięzca (23) - Zagłębie Lubin
(40) zwycięzca (24) - Arka Gdynia
(41) zwycięzca (25) - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(42) zwycięzca (26) - Polonia Warszawa
(43) zwycięzca (27) - Lech Poznań
(44) zwycięzca (28) - Odra Wodzisław Śląski
(45) zwycięzca (29) - GKS Bełchatów
(46) zwycięzca (30) - Wisła Kraków
(47) zwycięzca (31) - Legia Warszawa
(48) zwycięzca (32) - Wisła Płock
(49) zwycięzca (33) - Cracovia
(50) zwycięzca (34) - Górnik Łęczna

1/8 finału - 24-25 października

zwycięzca (47) - zwycięzca (40)
zwycięzca (46) - zwycięzca (42)
zwycięzca (49) - zwycięzca (39)
zwycięzca (43) - zwycięzca (36)
zwycięzca (37) - zwycięzca (38)
zwycięzca (50) - zwycięzca (44)
zwycięzca (45) - zwycięzca (41)
zwycięzca (48) - zwycięzca (35)







Poprzedni Następny

Mapa Strony

|