TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

22.04.2019

Zawodnicy po meczu z Górnikiem Zabrze

Smutek w naszym obozie i świadomość sytuacji w jakiej się zespół znajduje.  Zawodnicy są źli po meczu w Zabrzu i sposobu w jaki rywale zdobyli bramkę. Potrzebują zwycięstwa jak powietrza i wierzą jeszcze w odbicie się od dna tabeli.

 

Marcus da Silva:

 

Ciężko mówić po takiej fatalnej serii, którą my mamy. Dzisiaj  był dość czytelny mecz. Górnik dał nam grać, żeby kontrować i liczyć na stałe fragmenty gry. Znowu przeciwnikowi udało się z nami wygrać, popełniliśmy błędy i przegraliśmy mecz. Czekałem długo żeby wrócić i pomagać. Niestety dzisiaj się nie udało, ale każdy wie jaka jest nasza seria. Musimy to jak najszybciej odwrócić. Już za 3 dni mamy kolejny mecz. Zostało nam 6 meczów i najbliższy mecz to jest dla nas finał. Musimy za wszelką cenę wygrać ten mecz. Jest trudna sytuacja, ale my wierzymy w siebie.  

 

Michał Nalepa: 

 

Koniec końców znowu przegrywamy mecz i tracimy bramkę po stałym fragmencie. Krótko mówiąc Górnik nas pokarał. Było to mecz taki typowy na 0:0, wielkich sytuacji z obu stron nie było. Karygodne, nie możemy tak tracić bramki na tym poziomie...Możemy mówić po każdym meczu, ale jak się nie ogarniemy, to spadniemy z hukiem...Chcemy, ale popełniamy głupie błędy, albo brakuje umiejętności. Zaangażowanie i serce każdy na boisku zostawia, ale jak widać to nie wszystko. Trzeba do tego dołożyć głowy i umiejętności piłkarskich. Dzisiaj zabrakło nam koncentracji. Wierzę, że możemy się odbić, potrzebna jest jedna wygrana i morale całego zespołu odbije do góry. Potrzeba konsekwencji i jaj.

 

tr, Michał Puszczewicz

 

BILETY  NA MECZE RUNDY FINAŁOWEJ W GDYNI

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_2019_261dafc3b02976b62058824ee91325a1.jpg

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_bilety_570x120_295f1e889b198f9e29a5873ddbbd9a41.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia