TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

13.04.2019

Piłkarze po meczu Arka Gdynia - Miedź Legnica

Było blisko zwycięstwa, ale sezon zasadniczy Arka zakończyła remisem i teraz musi walczyć o utrzymanie oraz wyjście ze strefy spadkowej, w której się znalazła. 

 

Damian Zbozień:

 

Przede wszystkim musimy zacząć wygrywać.  Ten dzisiejszy remis jest dla nas jak porażka. Graliśmy u siebie i mogliśmy sobie zapewnić fajną pozycję startową. Tym wynikiem zagmatwaliśmy sobie sytuację. Wiemy, że do końca będzie bój o utrzymanie. Każde spotkanie będzie bardzo ważne i może wywrócić tabelę. Niestety straciliśmy ten atut gry czterech spotkań u siebie. Jeszcze siedem bitew przed nami i wierzymy w wygraną.

 

Nie słuchaliśmy co dzieje się na innych stadionach, bo wiedzieliśmy, że wygrywając zapewniamy sobie te cztery spotkania u siebie i dodajemy trzy punkty. Skupialiśmy się na grze, Miedź nas uśpiła tym, że przez cały mecz nie stworzyła groźnej sytuacji. Niestety w końcówce zdobyli piękną bramkę. Nawet wygrywając sytuacja nie byłaby komfortowa, choć te dwa punkty byłyby niezwykle istotne.

 

Powinniśmy zamknąć ten mecz w sytuacjach, które mieliśmy. Rozmawialiśmy o tym po meczu. Niestety gdzieś zabrakło podania, albo strzału. Mecz na styku i zawsze jest ryzyko, że się ten wynik straci.

 

Teraz każdy mecz to będzie bój o wszystko. Musimy wierzyć w to, że ta seria się skończy. Jest nowy duch w drużynie i utrzymanie Arki to nasz najważniejszy cel .

 

Marko Vejinović:

Byliśmy lepszym zespołem i dominowaliśmy praktycznie przez całe spotkanie. Miedź miała tylko jedną szansę i z niej zdobyła gola. Powinniśmy ten mecz zakończyć dużo wcześniej, strzelając kolejne bramki, ale chyba nie byliśmy wystarczająco rozluźnieni, żeby to się udało. Brakowało nam dzisiaj ostatniego podania, czy też celnego strzału po skonstruowanej akcji. 
 
Mamy teraz 7 kolejnych spotkań i podejdziemy do nich z wiarą w zwycięstwo, bo nie gramy źle. Zwycięstwo stracone dzisiaj oraz w poprzednim meczu przeciwko Pogoni są frustrujące, ale musimy iść dalej z podniesioną głową i z wiarą w sukces.  

Petteri Forsell (Miedź Legnica):

Myślę, że z przebiegu gry wynik remisowy jest sprawiedliwy. Oba zespoły miały dzisiaj swoje sytuacje na strzelenia bramek. My podarowaliśmy Arce gola prokurując rzut karny i dlatego też nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Arka była lepsza. Nam udało się wyrównać w końcówce i z tego powodu możemy być zadowoleni z wyniku.

 

 Marek Zarzycki, Sebastian Jędrzejewski

 

 SPONSOR MECZU Z MIEDZIĄ LEGNICA:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/hein_trawa_0946dee080a02c4dcc2df4a88c3c6ed6.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia