TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.03.2019

Terra na pokładzie Arka Gdynia eSports!

Mamy przyjemność poinformować o podjęciu współpracy przez naszą esportową sekcję z firmą Wortmann AG, dzięki której na koszulkach Arkowców pojawi się logotyp produktów niemieckiego producenta sprzętu IT - „Terra”.
 
Jako „Sponsor Główny” sekcji, Wortmann AG dostarczy komputery oraz wyposaży „Gaming Room” sekcji, dzięki czemu już wkrótce będą mogły wystartować projekty związane z grami takimi jak League of Legends czy Counter Strike.
 
 

Firma Wortmann AG jest największym niezależnym niemieckim producentem sprzętu IT w Europie oraz jednym z największych dystrybutorów IT. W zeszłym roku firma wypracowała obrót w wysokości 750 mln euro. 50% obrotu osiągnięto na własnej marce Terra w skład, której wchodzą monitory, komputery, notebooki, serwery i wiele innych produktów IT.

Logotyp „Terra” pojawi się na froncie koszulek zawodników podczas tegorocznej edycji „Ekstraklasa Games” oraz innych eventach związanych z sekcją esportu.

Zdecydowaliśmy się na sponsorowanie Arki Gdynia ponieważ jest to klub z tradycjami. Podoba nam się sposób prowadzenia klubu oraz zaangażowanie w sekcje e-sportową. Zarówno Arka Gdynia jak i my widzimy duży potencjał oraz przyszłość w e-sporcie - Wojciech Kosecki, Prezes Zarządu Terra Computer.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane zaufanie. Jest to dla nas sygnał, że podążamy dobrą drogą, a możliwości płynące ze współpracy pozwolą nam na dalszy rozwój sekcji. Esport w Polsce prężenie się rozwija i wymaga coraz większych nakładów finansowych. Gorąco wierzymy, że wspólnie będziemy świętować wiele sukcesów osiągniętych na wirtualnej murawie z logotypem „Terra” na koszulkach - Stanisław Wrzosek, Menedżer ds. marketingu Arki Gdynia.
 
Zapraszamy na kanały social media naszej drużyny,
 gdzie będziecie mogli śledzić poczynania naszych zawodników!


Facebook.com/ArkaeSports

Twitter.com/Arka_eSports 
Kolejnym sponsorem sekcji, który zajmie miejsce na rękawku koszulek podczas „Ekstraklasa Games” jest dobrze znany kibicom oficjalny sklep klubowy FANS HOME! Dzięki ścisłej  współpracy z oficjalnym sklepem, gorąco wierzymy, że już wkrótce wspólnie rozpoczniemy personalizację odzieży oraz gadżetów dla wszystkich miłośników gier komputerowych.
 
 

 

A już dziś wszyscy trzymamy kciuki za "Bartasa" oraz Michała Nalepę podczas Ekstraklasa Cup! 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia