TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

26.11.2018

Trenerzy po meczu Arka - Wisła Kraków

Po meczu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy trener Wisły Maciej Stolarczyk powiedział, że mimo porażki jest dumny ze swoich zawodników. Trener Smółka z kolei przyznał, że nie może nie pochwalić zespołu po takim meczu!

 

Maciej Stolarczyk (Wisła):

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/konfa_wisla_01_0672caf0ce45ee5749ae3980254bb28f.jpg

– Cóż można powiedzieć po spotkaniu, w którym się przegrywa 4:1. Arka zagrała 1. połowę bardzo dobrze, wręcz koncertowo. Trudno było tę różnicę na boisku odrobić. Mieliśmy swoje szanse, ale nie udało nam się tego osiągnąć. Pomimo rezultatu, który jest wysoki, chcę powiedzieć, że jestem dumny ze swoich zawodników. Zawsze są gotowi by zwyciężać, Dziś tego nie zrobiliśmy, ale jestem pewny, że w kolejnych spotkaniach to się zmieni. Gratuluję Arce świetnego meczu.

 

Mieliśmy dziś kilka kluczowych akcji, w których mogliśmy zachować się lepiej. Dobrze weszliśmy w drugą połowę, ale zabrakło udokumentowania tego golem. 

 

Zbigniew Smółka (Arka): 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/konfa_wisla_02_b090ecec61223437a6c660315794addb.jpg

– Gdybym dzisiaj powiedział, że nie jestem zadowolony, to powiedzielibyście, że przewiało mi głowę. Gratulacje dla moich zawodników, reprezentacyjna przerwa, podczas której ciężko, pracowaliśmy nie wybiła nas z rytmu. To było dobre spotkanie z obydwu stron i "dało się je oglądać."

 

Cieszę, że się po meczach takich jak w Krakowie 3 miesiące temu, gdzie byliśmy zdominowani i to Wisła grała lepszą piłkę, potrafiliśmy spokojnie iść w obranym przez siebie kierunku. Były wtedy pytania, że nie oddajemy strzałów, nie strzelamy bramek itd. To motywowało nas do pracy i dzięki temu dzisiaj spotykamy się w innej sytuacji. 

 

Mimo tego, że w mamy kupioną nową kostkarkę, to raczej nie wyrobi ona obrotów, gdyż od jutra będę bardzo studził zawodników. Brakuje nam jeszcze 17-18 punktów do utrzymania. Potrzebujemy spokoju i wiary we własne umiejętności żeby progres i preferowany przeze mnie styl był widoczny.

 

Dzisiaj nie było słabego ogniwa na boisku. Było widoczne, że zostawiliśmy mnóstwo zdrowia i dziś pokazaliśmy naprawdę kawał dobrej piłki.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia