TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.11.2018

Puchar Polski z Jagiellonią - karnety wciąż w sprzedaży!

W związku z losowaniem 1/8 finału Pucharu Polski i meczem Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok (planowany termin 4, 5 lub 6 grudnia 2018) oraz po karze nałożonej na klub za wydarzenia podczas meczu finałowego Pucharu Polski z 2 maja 2018 roku przypominamy, że uprawnione do wejścia na to spotkanie będą osoby posiadające karnet na cały sezon.
 

 

Przypominamy, że dalej możliwy jest zakup karnetów:

 

  • Jeśli nie zakładałeś dotychczas profilu kibica karnet kupisz wyłącznie w  punkcie sprzedaży. Jeśli masz już zweryfikowany profil możesz zakupić karnet także przez Internet.

  • Kupując teraz karnet na cały sezon otrzymasz nie jedno, a TRZY bezpłatne zaproszenia na dowolny mecz ligowy rozgrywany w Gdyni dla osoby towarzyszącej (z wyłączeniem trybuny VIP oraz B3/B4)

Uwaga! Podczas meczu pucharowego z Jagiellonią udostępniona zostanie tylko Trybuna Olimpijska i wszystkie osoby posiadające karnety zasiądą wyłącznie na tej trybunie. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia