TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.05.2018

Centrum Riviera dalej Arkę wspiera!

Centrum Riviera będzie dalej wspierać Arkę w sezonie 2018/2019!

 

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Zarówno w architekturze, jak i w designie zostały wykorzystane nowoczesne rozwiązania przywołujące na myśl francuską Rivierę.

 

Liczne miejsca zabaw dla dzieci, urozmaicone strefy odpoczynku, fontanna wraz z otaczającymi ją leżakami oraz liczne wydarzenia organizowane przez centrum sprawiają, że zakupy zarówno indywidualne, jak i z rodziną stają się przyjemne i relaksujące.


Centrum oferuje mieszkańcom regionu atrakcyjne i przestronne wnętrze, sklepy liderów rynku i lokalnych przedsiębiorców, klimatyczne kawiarnie i bary, liczne usługi i nowoczesne technologie.


Dba o ciekawe wydarzenia, uatrakcyjniające pobyt odwiedzającym. Wyróżnia się nie tylko rozmiarem i zastosowanymi rozwiązaniami, ale także bogatym zestawem najemców. Na 70tys. m2 powierzchni najmu, podzielonych na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.

 

Od początku swojego funkcjonowania Centrum Riviera otrzymało wiele prestiżowych nagród. Jury EuropaProperty Invesments & Green Building Awards uznało Rivierę Najlepszym handlowym budynkiem roku. Ponadto Jury przyznało Centrum Riviera tytuł „Overall Project of the Year” czyli uznało Rivierę najważniejszym projektem jaki powstał w Polsce i Europie Środkowej w 2013 r.

 

Ponadto Centrum oraz zarządca otrzymali: Europaproperty CEE Retail Real Estate Awards for 2013 The Best Project of the Year, Europaproperty CEE Retail Real Estate Awards for 2013 Mayland -Developer of the Year, Europaproperty CEE Retail Real Estate Awards for 2013 The Best Extended/Refurbished Project of the Year, nagrodę przewodniczącego rady miasta Gdyni za najlepszą gdyńską inwestycję roku 2013 przyznana przez Radę Miasta Gdyni, nagrodę Prime Property Prize Trójmiasto 2014 w kategorii centrum handlowe. Centrum uzyskało także ocenę excellent w ramach prestiżowego certyfikatu BREEAM w kategoriach "Asset" i "Building Management".

 

Dyrektor Centrum, Marek Ciszewski otrzymał nagrodę CEE Retail Real Estate Awards, dla najlepszego dyrektora centrum handlowego w Europie Środkowo-Wschodniej oraz gdyńską nagrodę „Gdynia bez barier” za odwagę i otwartość w realizacji działań edukacyjno-społecznych na rzecz wszystkich mieszkańców Gdyni z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz wyznaczanie nowych standardów dostępności przestrzeni publicznej w Centrum Riviera w Gdyni.

 

Dziękujemy za zaufanie! ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia