TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.05.2018

Trener Witt w elitarnym gronie!

W ub. tygodniu trener Grzegorz Witt wziął udział w organizowanej przez UEFA konferencji Fitness for Football.

 

Na odbywającym się w dniach 7-10 maja w ośrodku Coverciano na przedmieściach Florencji sympozjum każda federacja desygnowała po czterech swoich przedstawicieli.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3930_333f0d8855f58577f3047d6ad682d797.jpg

 

Z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej uczestnikami byli: Grzegorz Witt, Andrzej Kasprzak (Trener przygotowania motorycznego Lecha Poznań), Leszek Dyja (Wisła Płock) oraz Remigiusz Rzepka (I reprezentacja). Szefem naszej ekipy był Dariusz Pasieka - Szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3929_9da3e941b1296cf3406a43a481ab174e.jpg

 

Celem spotkania szkoleniowców z 8 federacji Europy (Polska, Grecja, Chorwacja, Włochy, Słowacja, Szwecja, Anglia, Holandia) była jak zwykle wymiana poglądów, udział w wykładach oraz zajęciach praktycznych.

 

Grzegorz Witt podkreślił jakość strony teoretycznej oraz zajęć praktycznych:

 

Przewodnim elementem wykładów była analiza  przejścia młodych zawodników do piłki seniorskiej. Tzw. "transmisja" i aspekty jakie towarzyszą zmianie obciążeń są jednym z najważniejszych elementów na jakie należy zwracać uwagę, aby młodzi zawodnicy płynnie mogli przechodzić ten newralgiczny dla siebie okres.

 

W ośrodku reprezentacji Włoch wszystko jest na znakomitym poziomie. Warunki do pracy, otoczenie, idealne boiska. Tego trzeba pozazdrościć. To było cenne doświadczenie. Możliwość rozmów z innymi trenerami, także znakomitymi kolegami fachowcami z Polski, to ogromny materiał do analizy.

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia