TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

19.05.2018

Trenerzy po meczu Arka - Śląsk.

Po meczu Arka - Śląsk trenerzy skomentowali przebieg ostatniego spotkania w tym sezonie. Trener Leszek Ojrzyński krótko podsumował też czas spędzony w Gdyni oraz życzył Arce dalszego rozwoju i sukcesów w kolejnych sezonach.

 

Tadeusz Pawłowski (Śląsk):

 

- Mecz bardzo dobrze się dla nas ułożył, bo już w 1 min. zdobyliśmy bramkę po pięknej akcji i zagraniu Piecha do Łuczaka. To była bardzo ładna prostopadła piłka. Później różnie to bywało, obie drużyny miały swoje szanse. Mam nieco pretensji do zespołu, bo nasze kontry w pierwszej połowie mogły zakończyć się bramką, ale notowaliśmy w nich za dużo strat i niecelnych zagrań. Cieszę się, bo wygraliśmy kolejny mecz i to na wyjeździe.

 

Zrobiliśmy dzisiaj trochę zmian w składzie. Bronił Wrąbel, poza nim też zagrało wielu młodych zawodników. Gratuluję całemu zespołowi. Wracamy teraz do Wrocławia i mamy wolne do 18 czerwca. Każdy z zawodników otrzyma też odpowiednie wytyczne na ten czas.

 

Leszek Ojrzyński (Arka):

 

- Szkoda, że przegraliśmy na koniec sezonu. Było widać, że dążyliśmy do zdobycia bramki wyrównującej. Mieliśmy swoje sytuacje, ale Śląsk dobrze się bronił albo my byliśmy nieskuteczni. Z przebiegu meczu remis byłby bardziej sprawiedliwy, ale jak wiemy, piłka nie zawsze bywa sprawiedliwa. Sezon kończymy na 12 miejscu. Najważniejsze, że w przyszłym sezonie Ekstraklasa nadal będzie w Gdyni.

 

Dzisiaj zakończyłem swoją pracę w Arce. Chciałbym wszystkim podziękować za współpracę - zawodnikom, działaczom, kibicom i dziennikarzom. Okres spędzony w Gdyni wspominam bardzo dobrze. Dzisiaj pożegnaliśmy Krzysztofa Sobieraja, któremu też chciałbym podziękować, bo ułatwił mi wejście do drużyny, gdy przyszedłem do Gdyni. Cieszę się, że dane mi było pracować pełny sezon, bo oprócz mnie tylko Marcin Brosz pracował w swoim klubie całe rozgrywki. 

 

Cieszę się, że mogłem pracować i poznać się z tymi zawodnikami. Dziś już pożegnali mnie i drugiego trenera Patryka Kniata. Mam już na swoim koncie pracę w czterech klubach w Ekstraklasie i czekam, co będzie dalej.

 

Zawdzięczam Arce kolejne doświadczenia i to, że zdobyte trofea będą też w moim CV. Poznałem ciekawych ludzi. Z tych doświadczeń na pewno skorzystam w przyszłości i w kolejnej pracy będę mógł pewne rzeczy zrobić lepiej. 

 

Życzę Arce jak najlepiej. Życzę jej, by dalej się rozwijała.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sponsorzy_meczu_15052018_1_c98aff68ddde2a06e068777f10cd49d4.jpg

 

 PARTNER MECZU

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/polnord_trawa_bc4434587ff5dbf60fa5a4c4e162aa9f.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia