TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

04.04.2018

Trenerzy po meczu Korona - Arka.

Trenerzy ocenili pierwsze półfinałowe spotkanie Pucharu Polski. Bramka na 1:2 sprawiła, że szanse obu drużyn przed rewanżem w Gdyni są wciąż wyrównane. 

 

Leszek Ojrzyński (Arka): 

 

Króciutko i na temat. Jesteśmy połowie drogi, a w takiej chwili nie lubię oceniać sytuacji. Jesteśmy po pierwszej połowie, a drugą zagramy w Gdyni. Wynik 0-2, a 1-2 to kolosalna różnica i ta bramka zdobyta przez naszą drużynę dała nam dużo optymizmu. Czekamy na 17 kwietnia, kiedy sprawa się rozstrzygnie. Wtedy zobaczymy, jak to będzie wyglądało.

 

Wiedzieliśmy, że przy stałych fragmentach gry zawodnicy gospodarzy będą górować nad nami, gdyż warunków fizycznych nie oszukasz, chyba, że jesteś bardzo skoczny. Korona ma bardzo wysokich zawodników, których my nie mamy. Pierwsza bramka padła właśnie po stałym fragmencie. W ostatniej akcji również było groźnie, gdzie niepotrzebnie sprokurowaliśmy rzut wolny. Mogło się to skończyć jeszcze gorzej dla nas.

 

Mamy przed rewanżem jeszcze dwa mecze. Wyjeżdżamy do Gdyni i zbieramy siły na mecz derbowy.

 

Gino Lettieri (Korona):

 

Dzisiaj mam właściwe jedno zdanie – jesteśmy troszeczkę zawiedzeni z postawy naszego zespołu. To wszystko. Wystarczy spojrzeć na bramkę. Takich bramek w Niemczech w C-klasie nie powinno się tracić.

 

Zmianę w pierwszej połowie wykonałem taktycznie. Nie będę jednak oceniał poszczególnych piłkarzy. Zawiódł dziś cały zespół. 

 

notował: Marek Urbaniak
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia