TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.03.2018

Firma OFP Sp. z o.o. na pokładzie Arki.

W gronie sponsorów witamy firmę OFP Sp. z o.o.

 

Powstała w 2011 roku. Zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy w obsłudze przedsiębiorstw począwszy od procesu założenia firmy, poprzez jej codzienne funkcjonowanie, po ewentualną restrukturyzację czy tez upadłość. Zapewnia profesjonalną obsługę firm w zakresie doradztwa przez wykwalifikowany zespół specjalistów: radców prawnych, doradców podatkowych, analityków, specjalistów ds. finansowania, rzeczoznawców majątkowych. Dodatkowo współpracuje z tłumaczami, notariuszami i syndykami. W związku z całościowym świadczeniem usług Klienci firmy mają pewność, że są pod najlepszą opieką prawno-finansową.

 

OFP zapewnia bezpieczeństwo w zakresie prowadzenia działalności, jak również realizacji inwestycji kierując się przy tym wieloletnim doświadczeniem kadry współpracowników. Realizuje projekty od pomysłu do zakończenia inwestycji.

 

OFP zapewnia autorskie i innowacyjne rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających klientów z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa. Zapewnia przedsiębiorcom pomoc i poradę prawną na wszystkich etapach postępowania w obszarze prawa gospodarczego i spółek.

 

OFP działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kierując się przy tym dokładnością analizy potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wnikliwie zbadanej sytuacji klienta dobiera precyzyjne rozwiązania do zaistniałej sytuacji. Gwarantuje przy tym dyskrecję powierzonych zadań.

 

Witamy na pokładzie!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia