TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.02.2018

Firma motoryzacyjna "Plichta" Sponsorem Meczu z Lechem!

Miło nam poinformować o podpisaniu umowy z firmą motoryzacyjną "Plichta" z oddziałem w Gdyni przy ul. Morskiej 318, która została Sponsorem Meczu z Lechem Poznań!

 

Firma Plichta na terenie Gdyni od 2015 roku oferuje swoim Klientom dostęp do szerokiej oferty samochodów nowych i używanych, w jednym miejscu – Gdynia, ul. Morska 318. A wszystko dla wygody Klienta. 

 

Od początku roku 2015 na terenie Gdyni pojawił się nowy kompleks Firmy Plichta, gdzie potencjalny Klient może znaleźć nowy samochód marek: Volkswagen, Seat czy Volkswagen Samochody Użytkowe. Dodatkowo Klienci zainteresowani szeroką ofertą samochodów używanych również znajdą coś dla siebie, a to wszystko z gwarancją w ramach programu Das Welt Auto bądź programu Plichta sprawdzone auto. 

 

W Centrum Motoryzacyjnym przy ul. Morskiej 318 Klienci poza ofertą na zakup auta mogą również zostawić w rozliczeniu swój dotychczasowy samochód lub skorzystać z usług serwisowych i doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego. „Plichta - jesteśmy dla Ciebie”, to hasło, które już od wielu lat jest naszym mottem. Staramy się, aby nasi Klienci mogli przyjść w jedno miejsce i otrzymać kompleksową ofertę na odkup, zakup nowego lub używanego samochodu wraz najlepiej dopasowanym ubezpieczeniem i najlepszą dla siebie formę finansowania – mówi Dyrektor Handlowy Volkswagen, p. Marcin Hildebrandt. 

 

Plichta Morska 318 Centrum Motoryzacyjne w Gdyni to niewątpliwie ważny punkt na mapie salonów motoryzacyjnych w Trójmieście. Fachowe doradztwo zatrudnionych tam specjalistów pozwoli szybko i przy smacznej kawie znaleźć wymarzony samochód.  

 

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-19.00 a w soboty od 09.00 do 15.00.

 

Dziękujemy za wsparcie! #ArkaRazem 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia