27.01.2018

Remis juniorów młodszych w sparingu.

Nasi juniorzy młodsi rozegrali drugi sparing w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Żółto-niebiescy zremisowali z juniorami starszymi Nielby Wągrowiec 3:3 (0:2)

Juniorzy młodsi - sparing

Arka Gdynia (JB) - Nielba Wągrowiec (JA) 3:3 (0:2)

Bramki: Kosmala 58', Bohm 63', Stępień 78' - 15', 17', 46' (k.)

Arka: Michniewicz (41' Skowronek r. 2002) Szaflarski, Branicki, Janczak ( 41' Wiśniewski), Talaska (55' Jahn), Wojda (41' Bohm), Zbiranek, Faltynski , Stepien, Piekus (41' Urbański), Oblakowski

Drużyny zagrały w wymiarze czasowym 2x40 minut. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Nielby różnicą dwóch bramek. Goście trafili do siatki w 15 i 17 min. Tuż po zmianie stron podwyższyli na 3:0 po celnym strzale z rzutu karnego.

Arka, będąc w trudnej sytuacji, nie poddała się i zdołała odrobić straty. W 58min.  bramkarza rywali pokonał Kosmala, a 5 minut później kontaktowego gola strzelił Bohm. W samej końcówce ataki żółto-niebieskich przyniosły efekt po raz trzeci, a bramkę na wagę remisu zdobył Stępień.

W drugiej połowie dwóch bramek sędziowie nie zaliczyli naszej drużynie z powodu minimalnych spalonych.

Przez najbliższy tydzień podopieczni trenera Frydrycha będą trenować w Gdyni, a 3 lutego wyjadą na obóz do Cetniewa. W dniach 28.01-3.02 będą tam przebywać natomiast zawodnicy drugiego zespołu i juniorów starszych.