TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

25.11.2017

Piłkarze po meczu. Chcemy wygrać następne mecze!

Zupełnie zrozumiałe były świetne nastroje naszych zawodników, ale też zgodnie przyznali, że najwazniejsza jest kontynuacja skutecznej gry i dalsze zbieranie punktów, aby zimę spędzić w górnej połowie tabeli.

 

 

Luka Zarandia:

 

- To nie był łatwy mecz, ale próbowaliśmy grać swoje, realizować założenia taktyczne, które trenowaliśmy oraz korzystać ze stałych fragmentów gry. Poza tym ciężka praca i poświęcenie dołożyły się do dzisiejszego wyniku. Ostatnio zacząłem więcej pojawiać się na boisku, ale nasz trener zawsze próbuje dać szansę wszystkim zawodnikom. Dzisiaj padło na mnie i jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem zagrać i pomóc zespołowi w osiągnięciu dobrego wyniku. Jakkolwiek najważniejsze dzisiaj było zdobycie 3 punktów i to nam się udało. To nie ma znaczenia kto gra, bo jesteśmy wszyscy jedną drużyną.

 

Jeśli chodzi o pucharowy mecz z Chrobrym to nie wiem czy zagram i w sumie nie byłbym zaskoczony jeśli nie zagrałbym. Mamy dobrych zawodników na skrzydłach, a najważniejsze jest teraz awansować do kolejnej rundy.

 

Teraz po dwóch wygranych meczach ze Śląskiem i Sandecją liczymy na kolejne zwycięstwa, bo przed przerwą zimową najważniejsze jest, żeby być w czołowej ósemce.

 

 

Antoni Łukasiewicz:

 

- Wynik 5-0 może wskazywać na łatwe zwycięstwo, ale z perspektywy murawy było wiele znaków zapytania ze względu na silny deszcz przed meczem i nasiąknięte boisko. Jak przyjechaliśmy na stadion to woda stała w wielu miejscach na murawie, ale na szczęście w trakcie meczu wyglądało to lepiej.

 

Poza tym nie ma łatwych zwycięstw i tylko dzięki naszej postawie, koncentracji i determinacji udało się dobrze rozpocząć mecz. Później VAR nam trochę pomógł, ale to była ciężka praca całego zespołu.

 

 

Wiadomo, że zwycięstwa uskrzydlają i podnosi się pewność siebie. Mimo tego najważniejsze teraz jest, żebyśmy twardo stąpali po ziemi. Dzisiaj wszystko dla nas dobrze się ułożyło, ale to nie znaczy, że w kolejnych meczach też tak będzie. Na pewno celem jest, żeby wygrać kolejny mecz i rozpocząć kolejną fajną serię po dzisiejszym historycznym, najwyższym w historii zwycięstwie Arki w Ekstraklasie.

 

 

rozmawiał: mz 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia