TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.11.2017

Arka jeździ z mytaxi!

W ostatnim miesiącu wszyscy kibice Arki korzystający z aplikacji mobilnej mytaxi mogli skorzystać z dedykowanej oferty dla wszystkich fanów żółto-niebieskich. Na najbliższe spotkanie również obowiązuje promocja na przejazdy, o czym przeczytać możecie min. TUTAJ.

 

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z firmą mytaxi, dzięki której do końca sezonu 2017/2018 wszyscy kibice będą mogli korzystać z usług naszego Partnera na preferencyjnych warunkach, podczas wszysktich spotkań "Arkowców" rozgrywanych w Gdyni!

 

 

Jak przedstawia się mytaxi?

 

mytaxi zostało powołane do życia w czerwcu 2009 roku i jest pierwszą na świecie aplikacją łączącą pasażera z kierowcą taksówki. Aplikacja mytaxi została pobrana ponad 10 milionów razy i posiada flotę 120 000 tysięcy zarejestrowanych kierowców. mytaxi jest dostępne w ponad 70-ciu miastach, w jedenastu krajach Europy i dwóch krajach Ameryki Południowej, co czyni ją europejskim liderem wśród aplikacji do zamawiania przewozu. Na sukces mytaxi pracuje ponad 500 pracowników w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii, Austrii, Polsce, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Szwecji, Grecji, Rumunii, Peru i Chile. Od września 2014 roku stuprocentowym udziałowcem mytaxi jest Daimler Mobility Services GmbH (część Daimler Group). W lipcu 2016 roku mytaxi ogłosiło połączenie z Hailo, wiodącą aplikacją taxi w Wielkiej Brytanii i Irlandii, co stanowiło ważny krok w zdobyciu pozycji europejskiego lidera. W lutym 2017 roku mytaxi ogłosiło przejęcie Beat (poprzednio Taxibeat), największej aplikacji taxi w Grecji. Wraz z przejęciem Beat, mytaxi po raz pierwszy przeniosło się do Ameryki Południowej i obecnie działa w Peru oraz Chile. W czerwcu 2017 roku mytaxi ogłosiło akwizycję Clever Taxi, popularnej aplikacji taxi w Rumunii. Dyrektorem Generalnym mytaxi jest Andrew Pinnington. Więcej informacji znajduje się na stronie www.mytaxi.com. 

 

Witamy na pokładzie! #ArkaRazem 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia