TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.08.2017

Gościliśmy dzieci z Rytla!

Po dzisiejszym treningu "Arkowców" mieliśmy przyjemność gościć dzieci z Rytla oraz terenów poszkodowanych przez ostatnie nawałnice, które aktualnie przebywają w Gdyni.

 

Przypominamy, podczas meczu z Pogonią trwała zbiórka na rzecz poszkodowanych mieszkańców Rytla oraz okolic. Swoją pomoc przekazali również zawodnicy, jak i sztab szkoleniowy oraz Klub.  

 

Chcielibyśmy, aby pobyt w Gdyni w ostatnich dniach wakacji był dla Was wyjątkowo przyjemny. Przygotowaliśmy różne niespodzianki, wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu oraz parę drobiazgów, które umilą Wam wolne chwile. Życzę Wam wspaniałego, dobrego i interesującego pobytu w Gdyni – powiedział prezydent Gdyni Wojciech Szczurek podczas spotkania z młodzieżą na Darze Młodzieży o którym więcej przeczytać możecie na stronie gdynia.pl

 

Tuż po treningu na Stadionie Miejskim w Gdyni, Michał Nalepa wraz z drużyną powitali gości, po czym udali się z nimi na wycieczkę po Stadionie.

 

 

Było wiele pytań oraz przekazanych informacji w formie ciekawostek na temat Stadionu i Klubu.

 

Nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć oraz autografów. Dzieci zaprosiliśmy również na spotkania Arki rozgrywane w Gdyni oraz obdarowaliśmy klubowymi gadżetami!

 

 

Na koniec wycieczki dołączyły również dziewczynki, które uczestniczyły w zajęciach tanecznych w Gdyńskim Centrum Sportu.  Wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie.

 

Dziękujemy za wizytę!

 

#ArkaRazem
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia