TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.08.2017

Anioły idą do szkoły! Wsparcie dla poszkodowanych!

Kolejny rok z rzędu Stowarzyszenie Piękne Anioły organizuje wraz z Ekstraklasą S.A. oraz Klubami zbiórkę przyborów szkolnych dla potrzebujących. Odbędzie się ona w trakcie 6. i 7. Kolejki na stadionach LOTTO Ekstraklasy. Zapraszamy do jej wsparcia kibiców Arki!

  

- Stowarzyszenie Piękne Anioły stawia sobie za cel pomoc dzieciom dorastającym w szczególnie trudnych warunkach. Chcemy uczynić ich świat bardziej kolorowym i radosnym - przywrócić im dzieciństwo, dlatego co roku w sierpniu przeprowadzamy akcję pod nazwą „Anioły idą do szkoły”.

 

Przez cały miesiąc organizujemy zbiórki artykułów szkolnych, aby potem obdarować nimi najbardziej potrzebujące dzieci. Kulminacja nastąpi w dwa ostatnie weekendy sierpnia, kiedy dzięki współpracy z Ekstraklasą S.A. dołączą do niej kluby LOTTO Ekstraklasy wraz z swoimi kibicami – mówi Agata Kowalska ze Stowarzyszenia Piękne Anioły.

 

Do udziału w zbiórce zachęcamy wszystkich kibiców, którzy odwiedzą stadiony LOTTO Ekstraklasy w 6. i 7. serii spotkań.

 

Wszystkie artykuły zebrane na meczu w Gdyni trafią do dzieci z Województwa Pomorskiego z obszarów poszkodowanych podczas huraganu. 

 

Zapraszamy do przekazywania przyborów w namiocie klubowym wystawionym przed stadionem w dniu meczu z Pogonią Szczecin!

 

Zbiórka odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia