TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.08.2017

Komunikat

Poniżej prezentujemy stanowisko większościowego udziałowca Klubu, Pana Dominika Midaka oraz stanowisko Klubu w odniesieniu do spekulacji medialnych na temat zmian w akcjonariacie spółki.

 

 

Dominik Midak: 

 

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o transakcji sprzedaży mniejszościowego pakietu akcji Arka Gdynia SSA informuję, że nie otrzymałem jak dotąd żadnych potwierdzających ją dokumentów. Dodatkowo jako właściciel większościowy klubu, posiadający 60% jego akcji, zapewniam, że nie przewiduję żadnych zmian w bieżącym funkcjonowaniu Arki w związku z jakąkolwiek sprzedażą mniejszościowych udziałów klubu, która mogłaby mieć miejsce w najbliższym czasie.

 

Informuję również, że pan Marcin Dubieniecki nie jest moim partnerem biznesowym, a wszelkie ewentualne transakcje w obszarze mniejszościowych udziałów Arki Gdynia realizowane są bez mojego udziału.

 

 

Tomasz Rybiński, Rzecznik Prasowy Arka Gdynia SSA:

 

"Informuję, że do spółki Arka Gdynia SSA nie wpłynął jakikolwiek dokument potwierdzający zbycie akcji przez któregokolwiek z dotychczasowych akcjonariuszy na rzecz innego podmiotu

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia