TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.11.2007

Klubowa telewizja Arki Gdynia (Dziennik Bałtycki)

Od końca września działa klubowa telewizja internetowa Arka TV.

Na stronie www.arka-tv.pl dostępne są relacje z wszystkich meczów Arki począwszy od spotkania z Piastem w Gliwicach, niestety przegranego przez naszych piłkarzy. Oprócz klasycznych relacji ze spotkań na stronie można znaleźć pomeczowe wypowiedzi trenerów i piłkarzy oraz wywiady. Z reguły materiały publikowane są z jednodniowym poślizgiem wynikającym z przyczyn technicznych.

- To nasza prywatna inicjatywa - mówi Michał Puszczewicz, jeden z TV-Arkowców. -Pomaga nam firma z Bytomia sport-tv.pl, która ma pod opieką już inne klubowe telewizje np. Górnik Zabrze, GKS Katowice i Polonię Bytom. Zgłosili się oni do nas z propozycją poprowadzenia takiej telewizji w Gdyni. A my od dość dawna myśleliśmy o stworzeniu Arka TV, no i tak to ruszyło.
Największym zainteresowaniem wśród kibiców cieszy się skrót derbowego spotkania z Lechią Gdańsk. Do tej pory tą relacje odtworzono 40 tys. razy.
Po sezonie, w czasie przerwy zimowej, TV Arka będzie nadal działać. Na ten okres planowane są m.in. programy cykliczne np. spotkania z piłkarzami, działaczami i z ludźmi związanymi z Arka. Będą też akcje prowadzone przez kibiców przed świętami np.wizyty w domach. dziecka - My też tam będziemy z naszymi kamerami - zapewnia Puszczewicz.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia