TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.06.2017

Adidas dalej z Arką!

Miło nam poinformować, że firma Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., do której należy ultranowoczesny sklep internetowy no10.pl oraz największy piłkarski salon na Pomorzu zdecydowała się, wraz ze swoim Partnerem - marką Adidas, przedłużyć z Arką umowę na kolejne 3 sezony.
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/adidas_trawa_ad4ec18d1276240051e675dcfb9f0558.jpg
Firma pozostanie tym samym Sponsorem Technicznym Arki Gdynia!
 
Jak podkreślił Prezes Zarządu Arki, umowa  jest rozszerzona w stosunku do poprzednich lat i zawiera dodatkowe bonusy dla Klubu za  osiągnięcia w rozgrywkach ligowych i pucharowych. 
 
Firma Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. obecna jest na polskim rynku od 1992 roku i od lat aktywnie współpracuje z renomowanym producentem odzieży i sprzętu sportowego - marką adidas.
 
Od początku swojej działalności zaopatruje w artykuły sportowe klientów detalicznych, instytucje państwowe, szkoły i kluby sportowe.
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/no10_solo_a28055810f26c6c406b1b6c3474c2b81.jpg
Jej własnością jest między innymi sklep internetowy no10.pl (który zostanie uruchomiony wkrótce - obok dotychczas funkcjonującej platformy sportbazar.pl) oraz największy na Pomorzu salon piłkarski znajdujący się w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 69a.
 
Marba-Sport jako Sponsor Techniczny zapewnia Klubowi sprzęt sportowy.
 
Dziękujemy za zaufanie i wierzymy w kolejne wspólne sukcesy!
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia