TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.05.2017

Invest Komfort z Arką.

Miło nam poinformować, że  do końca roku będzie nas wspierać ponownie firma Invest Komfort!

 

Invest Komfort Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa  prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku. W tym czasie zrealizował 37 inwestycji, budując niespełna 5 200 lokali mieszkalnych i  usługowych o łącznej powierzchni blisko 350 tys. mkw.

Spółka działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach.

 

Firma szczególną wagę przywiązuje do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. 


Deweloper zdobył markę firmy solidnej i wiarygodnej, zaś zrealizowane obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne. Bezpieczeństwo finansowe inwestycji zapewnia stabilna pozycja ekonomiczna oraz podstawowy kapitał spółki wynoszący 80 milionów złotych 10 tys. złotych.


Invest Komfort wymieniany jest w ogólnopolskich rankingach przedsiębiorstw o największej dynamice rozwoju, osiągających bardzo dobre wyniki finansowe, będących rzetelnymi partnerami w biznesie. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

WITAMY PONOWNIE NA POKŁADZIE!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia