TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.03.2017

Wyjaśnienia Klubu uwzględnione! Arka Razem z Lechem!

Zgodnie z decyzją Wojewody Pomorskiego z dnia 7 marca dotyczącej umorzenia  postępowania w sprawie przeprowadzenia imprezy masowej, informujemy, że możemy zagrać mecz z Lechem przy otwartych trybunach. Mamy nadzieję, że mimo krótkiego czasu sprzedaży biletów trybuny będą wypełnione!

 

Organ rozpatrujący sprawę uznał stanowisko zawarte w wyjaśnieniach z Klubu za wystarczające do podjęcia decyzji o umorzeniu postępowania. 

 

Klub uruchomi w godzinach od 16-20.00, dodatkowe punkty sprzedaży biletów (kasa nr 2), aby usprawnić ich dystrybucję.

 

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich kibiców, którym leży na sercu dobro Klubu. Arka cały czas działa w warunkach zagrożenia karą recydywy.

 

Odpalanie rac, rzucanie przedmiotów na boisko i tym podobne nieodpowiednie zachowanie może być powodem kolejnych bolesnych kar finansowych i zamknięcia trybun. Wszyscy jesteśmy gospodarzami na meczu!

 

Nie dawajmy pretekstów do karania naszego ukochanego klubu, bo kary dotykają nas wszystkich - KIBICÓW ARKI GDYNIA.

 

Do naszego apelu przyłączył się Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek:

 

Cieszymy się, że mecz przyjaźni kibiców Arki i Lecha odbędzie się z udziałem publiczności. Dla Gdyni to kolejne sportowe święto, na które tak długo czekaliśmy. Wierzymy, że atmosfera na stadionie będzie odpowiednia do rangi wydarzenia. Może to być także przedsmak finału Pucharu Polski, na które oba zespoły mają realną szansę. Pokażmy, że potrafimy dopingować bez niedozwolonych elementów, które w negatywny sposób mogą wpłynąć na obecność kibiców na meczach z udziałem naszej drużyny.

 

Arka Razem! 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia