TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.03.2017

Polnord ponownie na pokładzie Arki!

Miło nam poinformować, że jedna z największych i najbardziej znanych  firm deweloperskich w Polsce – Polnord S.A. wraca na pokład Arki. Giełdowy deweloper został Partnerem naszego Klubu.    

 

Polnord SA to wiodąca na polskim rynku firma z 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper. Polnord SA, właściciel jednego z największych – wśród polskich deweloperów – banków ziemi, realizuje projekty budowlane w Warszawie, Trójmieście, Ząbkach, Łodzi, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu.

 

W ofercie spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe dla wszystkich, którzy cenią staranny dobór lokalizacji, najwyższą jakość wykonania oraz pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

 

Spółka oferuje liczne promocje, także na mieszkania w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednego z największych deweloperów w Polsce!

 

Z satysfakcją fakt podpisania umowy przyjął Prezes Arki Wojciech Pertkiewicz:

 

Dla działalności Klubu istotna jest stabilność finansowa. Gwarantują to między innymi partnerzy biznesowi, którzy współpracują z Klubem. Awans do Ekstraklasy, wielka szansa na finał Pucharu Polski pokazują, że Arka podąża właściwą ścieżką.  Polnord obchodzi w tym roku 40-lecie i jest to wielki zaszczyt, że tak zacna firma po krótkiej przerwie wraca na pokład Arki Gdynia. Dziękuję za zaufanie i mam nadzieję, że przed nami wiele radosnych chwil z logo firmy Polnord na żółto-niebieskich trykotach.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia