TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.01.2017

Weryfikacja tabeli Lotto Ekstraklasy.

Ekstraklasa SA poinformowała oficjalnie, że otrzymała od Polskiego Związku Piłki Nożnej potwierdzenie uprawomocnienia się decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, która dotyczy nałożenia sankcji regulaminowej na klub Ruch Chorzów.  

 

W związku z powyższym Ekstraklasa SA informuje, że nastąpiła zmiana w tabeli rozgrywek w sezonie 2016/2017. W zaktualizowanej tabeli Ruch Chorzów posiada 12 punktów.

 

Ruch Chorzów z tytułu naruszenia wymogu F09 Podręcznika Licencyjnego otrzymał od Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN sankcję regulaminową odjęcia 8 punktów w bieżącym sezonie, z jednoczesną możliwością ograniczenia sankcji do odjęcia 4 punktów. Sankcja zostanie ograniczona do 4 punktów w przypadku spłaty przez Klub lub Fundację wszystkich zaległości finansowych w stosunku do pracowników Fundacji Ruchu Chorzów – byłych i obecnych piłkarzy Klubu. Aby spełnił się warunek, spłata powinna nastąpić do dnia 31 stycznia 2017 roku.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia