TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.08.2016

Umowa z Oranje Sport Konin.

Miło nam poinformować, że w sobotę przed meczem Arki z Zagłębiem Lubin doszło do podpisania umowy o współpracy między Stowarzyszeniem Inicjatywa ARKA, Arką Gdynia SSA, a klubem Oranje Sport Konin.

 

Na mocy podpisanej umowy Kluby zobowiązały się między innymi do wymiany wiedzy z zakresu szkolenia, a także do współpracy przy organizowaniu turniejów dla dzieci i młodzieży.

 

Przy podpisaniu Arka była reprezentowana przez Wojciecha Pertkiewicza (Prezes Zarządu Arki Gdynia SSA) i Jarosława Kopańskiego (Członek Zarządu S.I. Arka), a z ramienia Oranje Konin umowę podpisał Prezes Robert Matuszak.

 

Przed podpisaniem umowy dzieci rocznika 2005  i 2006 z Oranje Konin rozegrały gry kontrolne z zespołami S.I. Arka Gdynia. Następnie nasi goście udali się na posiłek do stadionowej restauracji oraz zwiedzili bazę sportową Gdyńskiego Centrum Sportu.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_7170_kopia_201c0ac9b4660dec1e2aaca9cab68f42.jpg

Największą atrakcją tego dnia było oczywiście wspólne obejrzenie meczu na szczycie Ekstraklasy między Arką, a Zagłębiem Lubin. Warto zaznaczyć, że to właśnie młodzi zawodnicy z Konina wyprowadzili piłkarzy obu klubów na płytę boiska.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_7168_kopia_9af054e54da0742e84c8b5d2cab054b9.jpg

Oranje Konin to klub szkolący obecnie ponad 200 dzieci poniżej 14 roku życia z Konina i okolic.

 

Mamy nadzieję, że podpisana umowa przyniesie korzyści wszystkim stronom, a także przyczyni się do promowania żółto-niebieskich barw również w Wielkopolsce!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia