TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.08.2016

Anioły idą do szkoły z LOTTO Ekstraklasą!

Pamiętając o tym, że nie każde dziecko 1. września będzie otwierać super wyposażony piórnik, pisać w kolorowym zeszycie i nosić wygodny plecak, podczas 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy Stowarzyszenie Piękne Anioły wraz Ekstraklasą S.A. i Klubami organizują zbiórki przyborów szkolnych oraz pieniędzy na ich zakup na każdym stadionie. Wszystko po to, aby najbardziej potrzebujące dzieci mogły mieć w tym roku prawdziwą szkolną wyprawkę.

 

Część klubów LOTTO Ekstraklasy wzięła udział w akcji „Anioły idą do szkoły” już w latach ubiegłych, ale to pierwszy raz, kiedy w akcję włączy się cała liga. Przed rozpoczęciem poprzedniego roku szkolnego zbiórki przyborów szkolnych zorganizowały Cracovia i Jagiellonia Białystok, a odzew kibiców i ilość zgromadzonych artykułów przerosła oczekiwania organizatorów.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Anioly__f2ad1552f455ef92a468af15665b7929.jpg

        http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EKSTRAKLASA_LOTTO_dadcdbc0a522bfab5d58c9a60a61b319.jpg

Stowarzyszenie Piękne Anioły stawia sobie za cel pomoc dzieciom dorastającym w szczególnie trudnych warunkach. Chcemy uczynić ich świat bardziej kolorowym i radosnym - przywrócić im dzieciństwo, dlatego co roku w sierpniu przeprowadzamy akcję pod nazwą „Anioły idą do szkoły”. Przez cały miesiąc organizujemy zbiórki artykułów szkolnych, aby potem obdarować nimi najbardziej potrzebujące dzieci.

 

Kulminacja nastąpi w ostatni weekend sierpnia, kiedy dzięki współpracy z Ekstraklasą S.A. dołączą do niej kluby LOTTO Ekstraklasy wraz z swoimi kibicami.

 

Zbiórka pieniędzy na zakup szkolnych artykułów odbędzie się także podczas meczu Arka – Zagłębie Lubin w sobotę.

 

Zbiórka odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia