TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.08.2016

Sobieraj, Schwarz i Ulanowski trenerami UEFA A.

Liczne grono trenerów zaliczało wczoraj na sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego egzaminy uprawniające do otrzymania licencji trenerskiej UEFA A.

 

Obok m.in. Macieja Dragosza, Przemysława Wiszniewskiego i Tomasza Wrońskiego ze Stowarzyszenia Inicjatywa Arka  mieliśmy także reprezentantów naszego Klubu.

 

Drugi poziom trenerski osiągnęli: trener drugiej drużyny, były zawodnik o największej liczbie spotkań w historii naszego Klubu -  Dariusz Ulanowski, dyrektor  Klubu Dariusz Schwarz, także trener w SI Arka Gdynia  oraz Krzysztof Sobieraj, obecnie zawodnik z najdłuższym stażem w naszej drużynie.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_4875_e002208f72aa2a5c3c11fc975c41768a.jpg

Ten ostatni nie ukrywał już przed tym sezonem, że  w niedalekiej przyszłości miejsce  na boisku chce zastąpić miejscem na ławce rezerwowych w roli szkoleniowca. 

 

"Sobi" po zaliczonym egzaminie  dziękował także sztabowi trenerskiemu i władzom Klubu za umożliwienie uczestnictwa w poszczególnych sesjach, które wymagały m.in. zwolnień z treningów. 

 

Gratulujemy!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia