TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

29.07.2016

Konferencja po meczu Arka - Ruch.

Trener Grzegorz Niciński pochwalił grę swojego zespołu na konferencji po meczu Arka - Ruch. Szkoleniowiec gości Waldemar Fornalik przyznał, że jego zespół stracił zbyt "łatwe" bramki, by móc myśleć o korzystnym wyniku.

 

Waldemar Fornalik (Ruch):

 

- Jeszcze przed konferencją pogratulowałem Grzegorzowi. Jeżeli chodzi o sam mecz mógł się zacząć idealnie. Pierwsza akcja, zagranie Przybeckiego, ale Ćwielong się pośliznął. Arka potem zaczęła grać swoją piłkę, przed którą trudno się obronić. Zbyt łatwo straciliśmy pierwszego gola i do końca pierwszej połowy Arka prezentowała się lepiej.

 

Druga połowa znów zaczęła się od naszej dobrej akcji. Po niej zaczęliśmy nieźle grać i atakować. Nie było może 100% sytuacji, ale gra wyglądała nieźle. Stawaliśmy się coraz groźniejsi, ale straciliśmy gola na 2:0, który zamknął mecz. Wiemy, co było potem. Przegraliśmy mecz z kretesem.

 

Wiemy, gdzie mamy problemy i będzie robić wszystko, by je usunąć. Tracimy bramki zbyt łatwo.

 

Grzegorz Niciński  (Arka):

 

- Dziękuję za gratulacje. To zaszczyt dla mnie, że mogę siedzieć na konferencji obok trenera Fornalika. Chyba nawet najwięksi optymiści nie spodziewali się, że Arka po dwóch meczach u siebie będzie miała 6 pkt i bilans 6:0 w bramkach. Udało się wygrać. Słowa uznania dla całej drużyny. Graliśmy z trudnym rywalem, który ma swoje mocne strony.

 

Po bramce na 2:0 dostaliśmy skrzydeł. Przy takiej publiczności nie sposób grać źle. Słowa uznania dla kibiców, którzy przyczynili się do tego, że mieliśmy wspaniałą dziś tak wspaniałą atmosferę.

 

Na boisku gra 11 zawondików, cały zespół funkcjonował bardzo dobrze. Były błędy, ale Ruch ich nie wykorzystał. Dużo meczów przed nami, teraz spotkanie z Jagiellonią, przed którymi musimy się odpowiednio zregenerować.

 

notował:KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia