TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.06.2016

Badania FMS. Ukrainiec na testach.

Początek przygotowań to już tradycyjnie faza intensywnych testów i badań, którym poddawani są zawodnicy. Dziś Arkowcy zostali poddani m.in. badaniom FMS.

 

 

Badania FMS to cykl siedmiu testów, które mają na celu wychwycenie ryzyka kontuzji u piłkarzy poprzez sprawdzanie ich stabilności, balansu na każdej partii ciała, począwszy od obręczy barkowych aż po stopy. Ich wynik pozwala na takie skonstruowanie indywidualnych obciążeń zawodników, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji już w trakcie sezonu.

 

 

Oprócz opisanych badań, piłkarze poddali się także pomiarowi tkanki tłuszczowej oraz wskaźnika BMI.

 

 

Oprócz aktualnej kadry zawodników, w tym tych, którzy niedawno zameldowali się na pokładzie Arki, a więc Pavelsa Steinborsa i Adriana Błąda (Dawid Sołdecki trenuje jeszcze z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza), na badaniach pojawił się zawodnik, któremu w najbliższych dniach będzie przyglądał się nasz sztab szkoleniowy.

 

 

Na testy do Arki stawił się Ukrainiec Ivan Trubochkin, do niedawna młodzieżowy reprezentant swojego kraju.

 

 

Trubochkin urodził się 17 marca 1993 roku, mierzy 181 cm i gra na pozycji prawego obrońcy. Ostatnie trzy sezony spędził w drugim zespole Dynama Kijów, lecz po rozwiązaniu tej drużyny, poszukuje nowego pracodawcy. W minionym sezonie rozegrał 24 spotkania, wszystkie w podstawowym składzie. Trubochkin grał także w reprezentacjach młodzieżowych Ukrainy począwszy od U-16, na U-21 kończąc. 

 

Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia