TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.05.2016

Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim już 17 czerwca!

Trwają zapisy do Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim, który wystartuje w nocy z 17 na 18 czerwca. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisów poprzez stronę internetową www.gdyniasport.pl.

 

Kwota wpisowego to niezmiennie 30 zł, a zapisy potrwają do 6 czerwca do godz. 23:59.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/plakat_Nocny_Bieg_%C5%9Awietojanski_z_PKO_Bankiem_Polskim_2016_d488abe85fa7581356b21ecf673e4566.jpg
 

Bez przerwy na odpoczynek

 

PKO Grand Prix Gdyni rozkręca się na dobre. Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po Biegu Europejskim, a już trzeba zacząć myśleć o Nocnym Biegu Świętojańskim, który wystartuje w nocy z 17 na 18 czerwca. 

 

Zapisy potrwają do 6 czerwca!

 

W ubiegłym roku na linii startu Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim stanęło prawie 6500 osób.

 

To wydarzenie ma swój niepowtarzalny klimat. Połączenie tysiąca biegaczy i nocnej Gdyni za każdym razem robi ogromne wrażenie - mówi dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu, Marek Łucyk.

 

Ulica Świętojańska uhonorowana podwójnie

 

Każdy z biegów PKO Grand Prix Gdyni jest wyjątkowy. Trzeci przystanek cyklu organizowany jest z okazji święta ulicy Świętojańskiej. Do reprezentacyjnej arterii Gdyni nawiązuje również tegoroczna układanka medalowa.

 

Jest to jedna z kluczowych dla naszego miasta ulic i bez wątpienia zasługuje ona na szczególne uhonorowanie – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

 

Wszyscy, którzy wezmą udział w czerwcowym biegu, będą mieli okazję podziwiać rozświetloną ulicę Świętojańską w pełnej krasie. To właśnie na niej znajduje się słynny podbieg – zdaniem wielu najtrudniejszy fragment 10-kilometrowej trasy. Natomiast po przekroczeniu linii mety biegacze otrzymają wyjątkowy medal – trzeci element czteroczęściowej układanki, która finalnie przedstawi ulicę Świętojańską w dwóch obliczach: tuż po powstaniu oraz współcześnie.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner-960x100_bieg_%C5%9Bwi%C4%99toja%C5%84ski_24978f7fd8647a0a05457eafe85c9552.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia