17.04.2016

Porażka juniorów starszych z wiceliderem.

W weekend zagrali na wyjeździe nasi juniorzy starsi.  Podopieczni Krzysztofa Janczaka w Szczecinie grali z wiceliderem tabeli Pogonią.  Ci okazali się wyraźnie lepsi wygrywając 6:2.

Centralna Liga Juniorów Starszych Grupa Zachodnia - 25. kolejka:

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 6:2 (3:1)

Bramki: 10', 17', 30', 48', 62', 90'  -  Gębiś 32', Nowicki 90'

żółta kartka: Kaszorek

Arka:  Moczadło - Gębiś, Kaszorek, Regulski, Izdebski, Olszewski M., Hołtyn, Łyszyk (33' Gabor), Kłosowski (46' Krakowiak), Stepnowski (68' Pasieka), Wośk (58' Nowicki)

Początek meczu nie zapowiadał wysokiej przegranej. Oba zespoły rozpoczęły mecz odważnie i agresywnie. Niestety w pierwszych 30 minutach "Arkowcy" stracili 3 bramki. W 32 min.  Gębiś zdobył bramkę z dystansu na 3:1. Od tego momentu do końca pierwszej połowy Arka posiadała dużą przewagę, dwa razy kapitalnie piłki lecące w smo okienko bramki wybronił bramkarz "Portowców". W ciągu kwadransa Arka wykonywała 6 rzutów rożnych. Nie udało się jednak zdobyć kontaktowej bramki.

W drugiej połowie można było spodziewać się dalszych ataków Arki, niestety już 3 minuty po przerwie Pogoń podwyższyła na 4:1 i potem jeszcze dwa razy wypunktowała zespół z Gdyni. W 90 minucie po rzucie rożnym bramkę na 6:2 zdobył Nowicki.