10.04.2016

Juniorzy ze zmiennym szczęściem. Wygrana SI 2002 z liderem.

Nasi juniorzy zagrali dzisiaj ze zmiennym szczęściem. Najpierw podopieczni Krzysztofa Janczaka ograli imienniczkę z Nowej Soli 2:0, a następnie zespół Jakuba Frydrycha uległ Chemikowi Bydgoszcz 1:2. W lidze trampkarzy C1 Arka 2001 pokonała lidera w Starogardzie 3:2 zdobywając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry!

Centralna Liga Juniorów Starszych Grupa Zachodnia - 24. kolejka:

Arka Gdynia - Arka Nowa Sól  2:0 (1:0)

Bramki: Gabor 11', Kłosowski 85'

Arka: Moczadło, Gębiś, Pasieka, Niciński, Krakowiak, Regulski (65' Hołtyn), Olszewski M., Gabor (80' Malanowski), Łyszyk, Stepnowski (46' Kłosowski), Nowicki (71' Wośk).

żółta kartka: B.Niciński

W całym meczu dużą przewagę posiadała Arka, która stworzyła kilka dogodnych sytuacji. W pierwszej połowie w 12 min.  prowadzenie strzałem z dystansu dał Arce Gabor. W kolejnych minutach pierwszej i drugiej połowy w dogodnych sytuacjach gospodarze nie mogli podwyższyć. Brakowało skuteczności w sytuacjach podbramkowych albo dobrze spisywał się bramkarz gości.

Dopiero w samej końcówce Kłosowski strzałem zza szesnastego metra zdobył bramkę na 2:0.

Tabela i wyniki juniorów starszych

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych - 4 kolejka:

Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz  1:2 (0:1)

Bramki: Sarnowski 50' -  26', 65'

Arka: Krzepisz - Bednarski, Skierka, Nowakowski, Kozakowski, Polański (50’ Grabowski), Nowicki B. (66’ Klecha), Bugajewski, Kafka (41’ Gniadecki), Sikorski, Sarnowski

żółta kartka: Bednarski

Goście od początku wykazywali się większą aktywnością i zaangażowaniem dzięki czemu zdołali zdobyć bramkę po rzucie wolnym. Druga bramka padła również ze stałego fragmentu. Niestety spory udział przy niej miał nasz bramkarz. Zdobyta w 50 min. wyrównująca bramka Sarnowskiego okazała się jedynie honorową.

Tabela i wyniki juniorów młodszych

Zaglądamy taże na boiska, gdzie grają zespoły Stowarzyszenia Inicjatywa Arka.  Tu bowiem rocznik 2002 grający z rok starszymi spisuje się bardzo dobrze, a w sobotę ograł na wyjeździe lidera grupy C1 KP Starogard Gdański 3:2. To pierwsza porażka lidera w rozgrywkach.

Bramki dla podopiecznych Marka Leszczyńskiego i Jacka Sachajko zdobyli Posmyk, Dobek i Własny.

Po bramkach w 48 i 53 min było już 2:0 dla gospodarzy, ale pogoń naszej młodzieży była udana. W 55 min. kontaktową bramkę zdobył Milan Posmyk. Wyrównał w 73 min. Oliwier Dobek, a zwycięstwo zapewnił strzałem z 30 metrów Kasper Własny w doliczonym czasie gry!

Gartulujemy! Więcej o rozgrywkach trampkarzy: TUTAJ