TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.04.2016

Weź udział w konkursie i zgarnij.. karnet!

Wraz z naszymi Partnerami – Ristretto Coffee – Sławomir Labich oraz LCSB – Ireneusz Łukowicz, których usługi niezmiennie polecamy,  mamy przyjemność ogłosić kolejny konkurs gdzie do zgarnięcia będą kolejne... karnety!

Klub wraz ze swoimi Partnerami chce podziękować za Wasze wsparcie na trybunach i przekazać Wam kolejne karnety, które zgarnąć będziecie mogli w konkursach!
 
 
Karnety będą obowiązywać na wyznaczone miejsca na trybunie "Tory".  
 


CO TRZEBA ZROBIĆ?
 
Czekamy na Wasze "żółto-niebieskie" zdjęcia lub grafiki! W myśl hasła "żółte jest słońce, niebieskie niebo.." pozostawiamy Wam pole do popisu.
 
Czy to będą Wasze zdjęcia z meczu, z wakacji, a może też specjalnie przygotowane na okazję konkursu grafiki (tapety, fotografiki itp.) - formuła jest dowolna!
 
Zdajemy się na Waszą kreatywność, Ristretto Coffee i LCSB, wymagają jedynie aby na zdjęciach/grafikach widoczne były dwa kolory - żółty oraz niebieski!
 
 
Zdjęcia wysyłajcie na: konkurs@arka.gdynia.pl. Czeka na Was 5 karnetów! W środę o 19:29 wybieramy 5 szczęśliwców, którzy przyślą najlepsze zdjęcia lub grafiki w pięknych barwach!
 
Warto również wybrać się w piątek na mecz z GKS-em Bełchatów gdzie czekać będzie na Was kolejny konkurs od naszych Partnerów!
 
Dodatkowo, czekać będą na Was konkursy na naszych kanałach social media: Facebook oraz Instagram! Bądźcie czujni, tam rozdamy kolejne 5 karnetów!
 
Szczegóły na naszych kanałach już wkrótce!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia