TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.05.2016

Łukowicz- Service II sponsorem meczu z Chrobrym Głogów!

Miło nam poinformować, że sponsorem ostatniego meczu w 1 lidze, przeciwko drużynie Chrobrego Głogów została firma Łukowicz - Service II.

 

Firma Łukowicz-Service II działa na rynku od 2003 roku, a swoją  działalność rozpoczęła od usług cleanerskich dla branży stoczniowej. Od początku głównym partnerem była Gdańska Stocznia Remontowa S.A. im. J. Piłsudskiego.

 

Od początku działalności firma nastawiona była na rozwój stale inwestując w sprzęt, zwiększając zatrudnienie, wdrażając nowe technologie i poszerzając zakres usług. Wysoka jakość usług, terminowość oraz wszechstronność i elastyczność w działaniu sprawiły, że firma stała się partnerem strategicznym Grupy Remontowej.

 

Od 2006 roku, drugim ważnym filarem działalności stał się dział rusztowań. Montaż rusztowań stanowił początkowo uzupełnienie działalności czyszczeniowej, lecz w krótkim czasie stał się samodzielnym działem świadczącym usługi dla wielu firm działających w przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, budownictwie przemysłowym i komunalnym.

 

RAZEM PO SUKCESY! Arka Razem!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia