TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.03.2016

Trener Wilczyński po meczu drugiego zespołu.

Po zwycięskim meczu z GKS-em Przodkowo trener Robert Wilczyński nie ukrywał swojej radości. Dobra gra dała jego podopiecznym ważne 3 pkt., które pozwolą spokojnie przygotowac się do kolejnego spotkania.
 
- Można powiedzieć, że jest to dla nas wymarzony początek wiosny. Nie ukrywamy, że pomogli nam zawodnicy z pierwszego zespołu. Stanęli oni na wyskości zadania i bardzo dobrze się zaprezentowali. Wspomogli ich nasi młodzi zawodnicy z drugiego zespołu czy juniorów, którzy weszli po przerwie i także dali jakość na boisku.
 
Jesteśmy zadowoleni z tego wyniku. Mieliśmy kilka sytuacji, które stworzyliśmy po bardzo ładnych akcjach. Dwie z nich udało się wkorzystać. Trzeba powiedzieć, że Przodkowo również miało swoje okazje, szczególnie w końcówce meczu.
 
Teraz przed nami Bałtyk Koszalin, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Do każdego przeciwnika trzeba jednak podchodzić z pokorą i być ostrożnym. Jeżeli bowiem podejdziemy do tego meczu zbyt rozluźnieni to możemy mieć problemy.
 
kk Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia