07.03.2016

Grali wypożyczeni.

W weekend grali wypożyczeni z Arki zawodnicy.

Robert Sulewski rozegrał 90 minut w wygranym przez Stal Mielec 3:1 spotkaniu ze Zniczem Pruszków. Stal jest liderem 2 ligi i ma aż 11 punktów przewagi nad miejscem barażowym.

Gryf Wejherowo rozgrywał sparing z Orkanem Rumia. Wygrał 4:1, a jedną z bramek zdobył Dawid Tomczak, który znalazł się w wyjściowym składzie.  Po przerwie pojawili się na boisku Maciej Koziara, Maciej Dampc i Przemek Szur.

Bramkę zdobył także Maciej Wardziński, który otworzył wynik pucharowego meczu Pogoni Lębork w Trzebielinie. Pogoń wygrał z Diamentem w Pucharze Polski 6:0. Maciek grał 70 minut.