TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.02.2016

Pokonaj siebie w Gdyni! Biegnij w PKO Grand Prix!

Gdynia to miasto, które żyje sportem 365 dni w roku. Rozległe lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, Bałtyk, a także nowoczesne obiekty sportowe dostępne dla każdego, zachęcają do nowoczesnego stylu życia.

 

Mieszkańcy Gdyni to ludzie szczęśliwi, którzy aktywizują się zarówno dla przyjemności jak i sportowego wyzwania. Miasto z Morza i Marzeń to prawdziwy raj dla biegaczy! Co roku odbywa się tutaj największy w Polsce cykl 4 biegów ulicznych, w których linię mety na dystansie 10 kilometrów przekracza blisko 30 000 uczestników. Gdynia to miasto ludzi dbających o swoją biegową tożsamość i stale podnoszących poprzeczkę podejmowanych wyzwań.

 

”Pokonaj siebie” -  To nowe hasło towarzyszące tegorocznemu cyklowi PKO Grand Prix Gdyni, nawołujące do przełamywania własnych barier. Dla jednych jest to wyjście na trening przy brzydkiej pogodzie, dla drugich pobicie rekordu życiowego – powody są różne, ale każdy z biegaczy aby stać się silniejszym, musi pokonać swoje słabości. Kampanię „Pokonaj siebie” promuje etiuda stworzona przez Wytwornię Filmów „Kalina”. Film można zobaczyć na stronie www.gpx.gdyniasport.pl.

 

Medal na 90. urodziny Gdyni - PKO Grand Prix Gdyni w 2016 roku nawiązuje do 90. urodzin miasta. Nawiązaniem do 90. urodzin miasta jest unikatowa układanka, złożona z czterech medali. Całość po 11 listopada będzie przedstawiała ulicę Świętojańską w dwóch różnych epokach: w dwudziestoleciu międzywojennym i XXI wieku. Do przygotowania medalu wykorzystano wyjątkową fotografie stworzoną tuż po powstaniu Gdyni. 13 lutego uczestnicy otrzymali pierwszy z czterech medali.

 

Uczestnicy cyklu biegowego PKO Grand Prix Gdyni w 2016 roku staną przed ponowną szansą  nowoczesnego wygrania samochodu osobowego – Hondy Civic. To nagroda ufundowana przez dealera Honda Gdynia, który wspiera gdyński cykl biegowy drugi rok z rzędu. Zdobyć może ją każdy niezależnie od osiągniętego wyniku.

 

Jedynym warunkiem jest udział w trzech biegach!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia