TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.11.2015

Trener Wilczyński po meczu rezerw.

Trener Wilczyński po meczu z Cartusią cieszył się z ważnego zwycięstwa. Podkreślił, że Arka była zespołem lepszym i zasłużenie zdobyła 3 pkt.

 

- W ostatnich spotkaniach nasz skład jest bardziej stabilny i mamy tego efekty. Gra się zazębia, widać postęp. Cieszymy się ze zwycięstwa z Cartusią, które nie przyszło nam łatwo. Aczkolwiek mieliśmy sporo sytuacji np. Mateusza Czapłygina i mogliśmy podwyższyć prowadzenie. Uważam, że wygraliśmy zasłużenie.

 

Całe spotkanie toczyło się pod nasze dyktando. Przez większość czasu Cartusia nie była w stanie zbyt wiele zrobić w ataku, jednak w ostatnich 5 minutach stworzyła sobie chyba dwie groźne okazje i mogła pokusić się o wyrównanie.

 

Zostały trzy mecze do końca roku, nie ustalamy sobie liczby punktów do uzyskania. Myślimy zawsze o najbliższym spotkaniu. Mogę powiedzieć, że w każdym meczu będziemy walczyć o zwycięstwo, gdy potrzebujmy cały czas punktów.

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia