04.11.2015

Juniorzy młodsi w derbach na remis.

W zaległym meczu derbowym na szczycie tabeli Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych Arka zremisowała u siebie z Lechią Gdańsk 0:0.

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - zaległy mecz 9 kolejki:

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:0

Arka: Więckowicz, Wieczorek, Bednarski, Krakowiak, Grabowski, Sikorski, Nowakowski, Ryk (50' Klecha), Gniadecki, Brojek, B. Nowicki

Lechia: Sadowski - Kobryń, Lisiecki, Chudy, Kałahur - Makowski, JUrczak - Rynkowski (57' J. Zezula), Sopoćko (39' Zasada), Machol - Macierzyński.

Arka była osłabiona brakiem 5  kluczowych zawodników, a w zespole z Gdańska grał m.in.  kapitan reprezentacji Polski do lat 17 Makowski, a także Macierzyński, który m.in. ostatnio zdobył 3 bramki w kadrze, a w Gdyni został skutecznie powstrzymany w 1 połowie, gdyż z drugiej sam się wyeliminował.

Nasz zespół miał 3 świetne okazje do zdobycia bramki. Goście mieli taką jedną klarowną sytuację.  W 2 połowie nasz zespół grał w przewadze po czerwonej kartce dla rywala (35 min. Macierzyński) , dlatego panuje w naszym obozie pewien niedosyt.