TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.10.2015

Koncentracja przed Rozwojem Katowice.

W najbliższy weekend mijamy 1/3 rozgrywek. Jeszcze sporo grania, ale pomału tabela zaczyna się dzielić. Niewątpliwie satysfakcję sprawia fakt, że Arka jest po 11 kolejkach zdecydowanie w górnej połówce i w sobotę zrobić musi wszystko , aby w niej się umocnić.

 

Przed nami pojedynek z beniaminkiem z Katowic, który zajmuje ostatnie miejsce i wygrał do tej pory 2 mecze. To absolutnie naszych trenerów i zawodników nie usypia!

 

Przed meczem panowała w czasie tygodnia pracy pełna koncentracja i świadomość  tego, że tylko solidne podejście do rywala  i nie oglądanie się na jego dokonania dać może kolejny upragniony sukces.

 

Arka pomału staje się w tej lidze zespołem coraz bardziej dojrzałym i mamy nadzieję, że zda na szóstkę, a właściwie na „3 punkty” kolejny test jakim będzie pojedynek z Rozwojem.

 

Cieszy to, że mimo drobnych problemów zdrowotnych w tygodniu Michała Marcjanika czy Miroslava Bożoka wszyscy na dzisiejszym rozruchu , oczywiście za wyjątkiem przebywającego na kadrze U-20 Michała Nalepy byli do dyspozycji naszego sztabu.

 

Trener Grzegorz Niciński dokonał wyboru 18-stki, która będzie gotowa jutro na przyjęcie informacji o składzie wyjściowym na przedmeczowej odprawie.

 

 

Kadra meczowa:

 

Bramkarze:

 

13. Konrad Jałocha

24. Jakub Miszczuk

 

Obrońcy:

 

2. Tadeusz Socha

3. Krzysztof Sobieraj

23. Marcin Warcholak

29. Michał Marcjanik

32. Przemysław Stolc

33. Alan Fialho

 

Pomocnicy:

 

6. Antoni Łukasiewicz

8. Marcus da Silva

15. Damian Mosiejko

18. Rashid Yussuff

19. Miroslav Bożok

22. Patrik Lomski

25. Paweł Wojowski

28. Grzegorz Tomasiewicz

 

Napastnicy:

 

9. Paweł Abbott

11. Rafał Siemaszko

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia